Publikuar: Mar 09 2017 03:03

VW Caravelle t3

EUR

Publikuar: Mar 09 03:03
Shikime: 1
Okazion shitet vw caravelle t3 tdi te kuqe super gjenje kondicioner klima tronic xhama elektrik sobe abs srs airbag te gjitha sherbimet e bera me dokumunta te regullta+ siguracion makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana mekanike dhe xhenerike per me shum info 0696163656.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione