Publikuar: Mar 09 2017 02:59

VW Caravelle t1

EUR

Publikuar: Mar 09 02:59
Shikime: 1
Super Okazion shitet vw caravelle t1 tdi i te kuqe kondicioner xhama elektrik abs airbag srs goma te mira disqe alumini me dokumenta te regullta makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerikisht dhe mekanikisht per me shum info nr cel 0696163656 ose 0693724989.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione