Publikuar: Tet 30 2019 01:40

Okazion per2 dite wv transportier 1.9 naft i 2000

EUR

Publikuar: Tet 30 01:40
Shikime: 1
Okazion per dy dite wv transporiter 1.9 nafte turbo interkuler viti 2000 me dokumenta te paguara deri ne shtator 2020 te paguara per nje vit eshte 4+1 dhe shume i mir dhe i pershtatshem per transport malli furgoni eshte ne gjendje prefekte cmimi 2200 euro i disk nr tel 0697320101
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione