Publikuar: Mar 18 2017 03:11

Okazion Furgon 8+1

EUR

EUR
Publikuar: Mar 18 03:11
Shikime: 1
Okazion !!! Shitet furgon Volkswagen 8+1 , viti i prodh 1996 , letra te paguara deri ne tetor 2017 , siguracioni i ka mbaruar . Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike . Servisi i fundit i bere para 2 muajsh shitet per arsye emigrimi . cmimi i arsyeshem ...
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione