Publikuar: Maj 04 2017 08:00

Furgon VW Caravell 8+1

EUR

EUR
Publikuar: Maj 04 08:00
Shikime: 1
OKAZION !!! Shitet furgon volkswagen caravell, viti 1996 , nafte, ,8+1 ne leje qarkullimi , diesel . Nga ana motorike dhe xhenerike ne gjendje te mire .para dy muajsh I eshte Bere servis ku jane ndruar grushtet, kokat e zbarove, rip faze +dinamo, gomina etj .shitet per arsye mosperdorimi pasi kam 2 makina . Taksat te paguara deri ne nentor 2017 .siguracion dhe kolaudimin nuk ka .cmimi teper ekonomik ... vetem shitet nuk ndrohet !!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione