Ford Transit

5 400 EUR

6 000 EUR

Shitet nga: Fordi 27 Dhj 04:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shes Fordin Transit 11+1 vende model 125 T300 motorr 2000 cc komoreil nentor te 2003.Makina eshte me kondicioner pasagjeresh me sensor parkingu dhe shume opsione te tjera,220 mij km origjinale.Pranoj dhe ndrrim me Sharan 2002 e siper, sharani preferohet benzine gaz + diference,vlersim sipas vleres se makines tuaj.Fordi me para kesh ne dore eshte 7.5 miljon leke cmim te pa negocjueshem,ndersa me ndrrim ka cmim tjeter.Jo telefonata korjozitetit,vetem ato qe jane serjozisht te interesuar.Per me shume me kontaktoni ne Nr 0697872772
Leaflet
Në fillim