Publikuar: Qer 10 2021 11:03

Shitet sprinter 313

EUR

EUR
Publikuar: Qer 10 11:03
Shikime: 287
Shitet sprinter 313 viti 2000 me motorr 220 kondisoner der elektrike goma te reja me kaldaj per nxemje nr vendeve 15 me dekumenta te paguera makina asht super gjendje pa asnje dhoj kalbezimi me mydhje qendroren ka dhe 1 xhama te hapur makina ka disqe alomine lle streh djelli xhami par
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione