Publikuar: Shk 11 2021 09:27

Shitet mercedes benz irizar pb

Publikuar: Shk 11 09:27
Shikime: 39
Shitet mercedes benz irizar pb viti 2004 vende 56+1kamjo manuale 6marshe ABS ASR ESP dopjo kondicioner frigobar serdile te reja 2tv pilot automatik ritarder letra te prera per 1 vit goma 80% ne gjendje autobusi eshte ne gjendje te mir motorrike dhe estetike
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione