Published: Shk 10 2019 04:01

Mercedes Sprinter 311

EUR

Published: Shk 10 04:01
Views: 17
Shitet sprinter 311 cdi... vende 13+1 i ardhun nga italia me 330 mij kilometra.. i ber kapital motorrit ne itali ne 270 min kilometra motorri ka 60 mij kilometra esht ne gjendje sh te mir motorike dhe xhenerike dhe estetike... sh pak i perdorur ne shqiper shitet per arsy mos perdorimi
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
17
0673334567

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information