Publikuar: Tet 04 2021 07:20

Shitet tabel elektronike

Publikuar: Tet 04 07:20
Shikime: 35
Shitet tabel elektronike i pershtatshem per autobusa dhe minibusa esht e pa perdorur edhe e ardh. Nga italia esht shum e mir vjen bashk me tastieren e vet perkatese punon vetem me 24 wat
Te interesuarit te kintaktojn ne nr 0674068435 cmimi i diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione