Publikuar: Korr 17 2021 04:42

Shitet autobus, gjendje shume te mire, cmimi i diskutushem

Publikuar: Korr 17 04:42
Shikime: 63
Lloji: SEKTRA

Tipi: 317-S315HDH

Kategoria: AUTOBUS

Viti: 2001

Fuqia Motorrike: 14618

NR i Vendeve: 53

Cmimi i diskutueshem, per me shume informacion kontaktoni +355 69 268 7466 (cel dhe whatsapp) // +39 347 693 0163 (vetem cel)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione