Publikuar: Qer 23 2022 10:55

Autobus Setra

Publikuar: Qer 23 10:55
Shikime: 765
Aurobus Setra 517 HDH, viti 2004, 55+1+1 vende. Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale. Shitet per arsye te rinovimit te flotes.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione