Published: Korr 14 2018 07:55

Autobus MAN TEMSA me motorr dhe cdo pjese nga MAN.

EUR

Published: Korr 14 07:55
Views: 7
Autobus MAN TEMSA me motorr dhe cdo pjese nga MAN.
Viti i prodhimit: Dhjetor 2006
Kapaciteti:49+1
Kambio manuale zf 4+4
610.000 kilometra.
265kuaj fuqi.
Klima,Sobe,Navigator Origjinal,DVD me 2 ekrane,tualet,frigorifer,makineri ekspress,ABS,SRS.
Dera e dyte para gomes se prampe.
Goma te reja.
Mjeti ka 1 vit qe ka ardhur ne shqiperi dhe eshte ne gjendje perfekte pune.
Cmimi:37.500€
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
7
0672022786

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information