Publikuar: Qer 30 2023 07:04

Shitet Autobus MAN, 2006, 35 vendesh

Publikuar: Qer 30 07:04
Shikime: 16
Shitet Autobusi MAN Temsa, vit prodhimi 2006, 35 vendesh ne gjendje shume te mire. Sediljet origjinale me tv ne cdo sedilje, autobusi ka frigorifer dhe ekspres kafeje funksional. Kondicioner klima funksional ne super gjendje, sobe nafte per ngrohje. Konsum minimal ne linje. Shume i paster brenda dhe jashte. Goma dhe bateri te reja me shume pak ore pune. Cmimi i diskutueshem. Per me shume info dhe foto 0694315567
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
16
+355694315567

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione