Publikuar: Tet 25 2020 05:29

autobuze

LEK

Publikuar: Tet 25 05:29
Shikime: 35
shiten 2 autobuze iveco dhe renault ne gjendje perfekte pune .. ne gjendje perfekte mekanike dhe estetike .. cmimi i diskutueshem
per me teper info nr cel 069 45 95 199
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione