Autobus vario 814 D Mago

13 500 EUR

Shitet nga: Mago 28 Jan 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
Vario
Shitet autobus mersedez benz vario 814 D MAGO motorr me 4 pistona sob ngrohje klima disko frena ferrota para dhe mbrapa te reja goma te reja
Viti 1998. 30 vende
Çmimi i diskutushëm !!!
Leaflet
Në fillim