Shitet sprinter ose nderohet me sprinter 20 vende

8 200 EUR

Shitet nga: Benz 04 Jan 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
Sprinter
Shitet sprinter 313 viti 2000 me motorr 220 kondisoner der elektrike goma te reja me kaldaj per nxemje nr vendeve 15 me dekumenta te paguera makina asht super gjendje pa asnje dhoj kalbezimi me mydhje qendroren ka dhe 2 xhama te hapur
Leaflet
Në fillim