Mercedes Sprinter 515

14 400 EUR

Shitet nga: Urimi 31 Mar 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
Sprinter
Sprinter I vitit 2008 i ardhur nga Gjermania me dogan shipetare ne gjendje Te shkelqyer me 6 vende per momentin e gatshem per tu bere dhe 20 vendesh Te interesuarit Te jene serioz
Leaflet
Në fillim