shitet sprinter 208

2 760 LEK

Shitet nga: Andi Gjoni 20 Sht 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
Sprinter
shitet makina per arsye mosperdorimi makina eshte 8+1 me letra te prera deri ne dhjetor .gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.dere anesore me korent
Andi Gjoni
0699166469
Leaflet
Në fillim