mercedes benz 515 viti 2007

25 800 EUR

Shitet nga: shuip 15 Gush 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
Sprinter
shitet Mercedes Benz 515,vit prodhimi 2007. ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.makina ka 1 vit qe ka ardhur nga gjermania ka bere shume pak km ne shqiperi.mundesi nderimi me makine 13 vendeshe te vitit 2005 e siper
Leaflet
Në fillim