Okazion

13 000 EUR

Shitet nga: Armen 08 Pri 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Modeli
Renault
Shitet autobus renault viti 2003 .Autobusi ka 28 vende dhe eshte me kondicioner ne gjendje te mire motorrike dhe vizuale. Cmimi 13.000 euro i diskutueshem


Leaflet
Në fillim