2 autobusa

0 LEK

Shitet nga: Agim 29 Pri 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
Neoplan
Nxirren ne shitje 2 autobusa Neoplan, 57-vendesh te 2004 te kompletuar dhe me licence italiane.

Ngjyrat e autobusave jane: i bardhe dhe gri
Leaflet
Në fillim