Autobuza Iveco EuroCity -07 Me kondicjoner Okazion

0 LEK

Shitet nga: Autobuz 10 Maj 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Iveco
Autobuza sapo kane ardhur , me dokumenta te sapo prera dhe sherbimet e bera te gjitha pa perjashtim.Jane shum te paster dhe te mirembajtur.kondicioner
CEL:0692039999
TE SAPO ARDHUR
Autobuz
Autobusa
Autobus
iveko
iveco
Autobuz
0692039999
Leaflet
Në fillim