Minibus Iveco 20 vende

Shitet nga: Iveco 23 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet minibus iveco ,20 vende, viti 2002, me clima, e sapoardhur nga franca dhe me dogane te paguar. Ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorrike
Leaflet
Në fillim