Minibus 20 vende Iveco

Shitet nga: Iveco 23 Mar 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Minibus iveco, 20 vende, me clime, ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, e sapoardhur nga Franca, me dogane te paguar
Leaflet
Në fillim