Autobus iveco mago

15 000 EUR

Shitet nga: Xhulio 08 Gush 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
Iveco
Shitet Autobus Iveco Mago , viti i prodhimit 2001, Motorr me 6 pistona . Kondicioner ngrohje+ ftohje, retarder, sherbimet jane kryer te gjitha dhe mjeti eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye vitprodhimi
Leaflet
Në fillim