Iveco Daily 20 vënde, Viti 2004

4 800 EUR

11 000 EUR

Shitet nga: Klajdi 01 Gush 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
Iveco
Modeli
Daily
Iveco Daily 20 vendësh, Motorr 2800, Viti 2004.
Autobuzi aktualisht ne pune ne linjen Fier-Berat.
Gjendje shume e mire motorrike, xhenerike dhe elektrike. Cmimi 6000 euro
Leaflet
Në fillim