Publikuar: Qer 28 2022 09:56

Volvo 4 aks 420

EUR

Publikuar: Qer 28 09:56
Shikime: 142
Volvo 4 aks ne gjendje shum te mire xhenerike , estetike dhe motorrike. Kazani 20 metra kub.
Motorri 420 . Per me shum informacion kontaktoni ne nr 0684753843
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione