Publikuar: Jan 07 2022 02:59

Shitet Kamioni

EUR

Publikuar: Jan 07 02:59
Shikime: 3
Shitet Kamioni Vollvo FL 280 EURO-5 ne gjendje perfekte per perdorim. Viti i Prodhimit 2007, Kontrollen e fundit e ka te kryer me 01.07.2021. Pesha e lejuar 5600 kg. HBB Funskionale, me klim,
Per me shume informata na kontaktoni ne nr e lartecekur.
Kamioni është ardhur nga Zvicrra dhe gjindet ne Prishtine
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione