Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 16 2022 12:09

Shitet bizarke volvo modeli FH460 ose mundësi ndërrimi

EUR

Publikuar: Maj 16 12:09
Shikime: 207
Shitet Bizarke euro 5 Volvo FH 460 mjeti eshte blere ne Belgjik ne dhjetor 2021 me siguracion dhe karton jeshil te prer per nje vit dhe dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2022 bizarka eshte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe xhenerike full servis te volvo klm origjinale te cilat jane lehtësisht te verifikueshme te volvo kamjoni ka bere disa rruge Belgjikën mundësi te nderrohet me makina Përshkrimi i linkut

Auto Tena

Makina ne shitje me shumicë dhe pakicë 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Jordan Misja

0685019074

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makina ne shitje me shumicë dhe pakicë 
Rruga Jordan Misja 0685019074
207
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685019074

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione