Published: Korr 10 2018 04:08

Kamion VOLVO F12 Me kran 10 Ton

EUR

Published: Korr 10 04:08
Views: 46
Kamion Volvo F12 Viti Me kran FASSI 10ton Lartesia 13m Gjendje te rregullt pune e mirëmbajtur dhe servisuar dhe eshte i gatshem per punë
Origjina nga KFORI FINLANDES!!!
Kamioni Gjendet ne Kosovë Babush i Ri -Ferizaj

Gjenerator 20kvA Gjendje Perfekte Ore pune 5775 , Gjenerator Deutz 80 kVA , Piruner Linde H30 1999 Triplex per Kontajnera Diesel Automatik Levizjet Majtas-Djathtas Posedojnmë Mjete te ndryshme Makineri Piruner te ndryshm Automatik CLARK 2.5 ton 1996 Diesel Automatik Gjenerator te Ndryshem Agregat DEUTZ 135 kVA 2000 3500 ore pune Automatik Generator te Ri 2016 0 ore pune Automatik Gjenrator te Ndryshem nga 15 kVA deri 20 kVA Kontainer te Ndryshem Kontakto: +37744493684 Addresa. magj Prishtine-Ferizaj, Babush i Ri. Vetura, Kamion, Gjenerator, Pirun, Pirunar, Piruner, Vilushker, Forklift, Kontainer, Barak, Banes, Shtepi, Bmw, Audi, VW. Posedojn Mjete te ndryshme Makineri Piruner te ndryshm YALE 5 ton 1996 Diesel Manuel Bauman 5 ton Linde H30 1999 Diesel Triplex Per Kontainer Ne Gjendje Perfekte , Gjenerator te Ndryshem Agregat DEUTZ 135 kVA 2000 3500 ore pune Automatik Generator te Ri 2016 0 ore pune Automatik Gjenrator te Ndryshem nga 15 kVA deri 20 kVA Kontainer te Ndryshem Kontakto: +37744493684 Addresa. magj Prishtine-Ferizaj, Babush i Ri. Vetura, Kamion, Gjenerator, Pirun, Pirunar, Piruner, Vilushker, Forklift, Kontainer, Barak, Banes, Shtepi, Bmw, Audi, VW.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
46
+38344493684

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information