Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 09 2022 06:14

Bizarka-Volvo 380-2002-10 vendshe

EUR

Publikuar: Maj 09 06:14
Shikime: 2
🚗 VOLVO 380
🚗 Viti Prodhimit 2002
🚗 Diesel , 10 vende per makina
🚗 Kondiconer , gomat e reja ,
🚗 Krevat , cd player , etj..
🚗 Sherbimet e sapo bera..
🚗 Cmimi- 15.500 Euro I diskutushem
📞069 23 21 296
Përshkrimi i linkut

Auto Metaj

Shitje dhe nderrim Makinash....(Auto Metaj)--Cilesi dhe me cmime konkuruese ne Treg Me 3 pika Shitjesh Ne te gjitha Shqiperin.
Tirane-Karburanti Bolv Oil te Dogana 200 metra nga rotondua qe iken per Durres.
Durres:Karburanti Eida rruges qe iken per Tiran
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitje dhe nderrim Makinash....(Auto Metaj)--Cilesi dhe me cmime konkuruese ne Treg Me 3 pika Shitjesh Ne te gjitha Shqiperin.
Tirane-Karburanti Bolv Oil te Dogana 200 metra nga rotondua qe iken per Durres.
Durres:Karburanti Eida rruges qe iken per Tiran

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione