Publikuar: Pri 15 2022 07:40

VOLVO FH 12 - 420 6x2 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

EUR

Publikuar: Pri 15 07:40
Shikime: 241
Shitet volvo fh12 420. 6x2. Me kontainer me permasa 7.30x2.70x2.50 49 m3. Me 725000 km origjinale liber sherbimi dhe te dokumentuara me fatura per cdo sherbim ,nje pronar e sapo ardhur nga zvicra viti 1997. Euro 2 xhama elekrik pasqyra elektrike boria me ajer kondicioner + kondicioner WAECO i montuar mbi kabine kur eshte ne qendrim mjeti , komplet me jastek ajri me 80 % goma me pedane hidraulike 2000 kg e palosur poshte shasise dhe me pult komandimi ne distance , cip i montuar ne zvicer me fature servisi per shtim fuqie aktualisht 500 kw me dokumenta te sapo paguara per nje vit kamioni eshte ne gjendje perfekte dhe gati per cdo lloj prove
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione