Publikuar: Maj 21 2022 12:26

Shes Kamion Volvo Okazion!!! Urgjente!!

EUR

Publikuar: Maj 21 12:26
Shikime: 28
Shes kamion Volvo FM 12. Kamioni eshte ne super gjendje i gatshem per cfardolloj prove, viti i prodhimit 2001, naft kambio manuale M3,kazani 223 meter kub etj.Kamioni shitet per arsye mosperdorimi.Cmimi 32.000 euro i diskutueshem. Tel dhe whatsapp per cdo gjo 0677368161/0685577840.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione