Publikuar: Jan 10 2022 03:52

volvo fl6

EUR

Publikuar: Jan 10 03:52
Shikime: 126
makina eshte ne gjendje shum te mire funksjonon cdo gje letrat e paguara e gatshme per pune ne cdo moment e pajisur me pomp thithse (URACA) dhe sond shpimi (zhbllokimi) , cisterno 6000 mij litra cmimi mund te ket mundesi bisedimi duke u bazuar te personat e interesuar
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione