Mercedes sprinter 313 cdi XXL

6 300 EUR

Shitet nga: SHaban 05 Jan 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Mercedes benz sprinter 313 Viti 2003 i Gjate XXL me letra shiptare e ardhur nga gjermania .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike si dhe xhenerike abs airbeg mbyllje qendrore, xhama elektrik per me shum infos kontaktoni ne Nmr e telefon
Leaflet
Në fillim