U SHIT Mercedes Vito TD -98

3 800 EUR

Shitet nga: BORICI AUTO 02 Dhj 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet Mercdes Benz Vito, 2299 TD, viti 1998, ABS, ESP, 4 goma te reja, 183000 km origjinale, furgoni eshte shum i paster nga ana vizuale dhe mekanike dhe shum i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, i sapo ardhur nga Siena Itali.cmimi 3800 euro me tvsh te paguar.
BORICI AUTO
0692904824
Leaflet
Në fillim