Publikuar: Gush 14 2022 06:13

Scania 4 akse 8x4

Publikuar: Gush 14 06:13
Shikime: 1900
Shes Scania 4 akse vetshkarkuese ,
Viti 2006
Ka nje vit qe ka ardhur nga italia
Dokumenta te paguara , makina ne gjendje te mire me te gjitha sherbimet e bera dhe Gomat e reja
Per me shum info tel ne 0682193323
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione