Published: Gush 02 2019 12:33

Scania p310

EUR

Published: Gush 02 12:33
Views: 9
Shitet scania p310 termoking deri -24 grade sedilje me ndrohje, sob, air condicioner, pilot automatik , bord kompjutrit ,etj me te gjitha sherbimet e bera si gjenerike dhe motorrike e ardhur nga gjermania me libe servisi dhe ka letrat e paguara per nje vit
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
9
0674040775

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information