Publikuar: Tet 07 2019 06:38

Opel Vivaro 2005 me 76000 km BENZINE OKAZION

EUR

Publikuar: Tet 07 06:38
Shikime: 41
Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryera. Eshte blere e re nga une ne koncesionar ne Greqi dhe eshte perdorur shum pak .Ka 76000 km , eshte e 2005 . Motori 1.9 benzine , dokumenta te paguara deri ne 1 gusht 2020.
Makina eshte okazion dhe shitet per arsye mosperdorimi.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione