Publikuar: Maj 18 2022 05:35

Karrotrec Mercedes-Benz 815 Atego

EUR

Publikuar: Maj 18 05:35
Shikime: 192
Shitet:Karrotrec Atego 815 7.5t
Viti:2003
Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike shum i paster nga brenda,i ardhur nga Gjermania me dokumentacione te rregullta.Goma te reja,letra per nji vit.
Karrotreci esht i sapo kualiduar dhe i gatshem per cfar do lloj prove
Cmimi: i diskutueshem
Tel:0682017779
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
192
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685049913

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione