Publikuar: Mar 30 2022 12:29

BEJME TRANSPORTE ME KAMION ME VINXH

EUR

Publikuar: Mar 30 12:29
Shikime: 376
BEJME TRANSPORTE KAMION ME VINXH NE TE GJITHE SHQIPERINE NE CDO LLOJ ORARI.
TRANSPORTOJME KIOSKA MAKINERI E PAISJE E MATERIALE TE TJETERA.
KAROCERIA E MAKINES ESHTE 6.5 METER

KAMIONI DHE SHITET
TEL:0682073602
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione