Publikuar: Mar 30 2022 12:29

BEJME TRANSPORTE ME KAMION ME VINXH

EUR

Publikuar: Mar 30 12:29
Shikime: 430
BEJME TRANSPORTE ME KAMION ME VINXH NE TE GJITH SHQIPERINE NE CDO LLOJ ORARI. TRANSPORTOJME KIOSKA MAKINERI E PAISJE E MATERIALE TE TJERA.
KAROCERIA E MAKINES ESHTE 6.5 METER.
KAMIONI DHE SHITET.

TEL0682073602.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione