Publikuar: Mar 30 2023 08:23

1831 4x4 Isapoardhur 🇩🇪🇩🇪

Publikuar: Mar 30 08:23
Shikime: 3142
1831 4x4 viti fundi 1997supergjendje me liber sherbimesh me dogane te paguar isapoardhur nga gjermania🇩🇪🇩🇪 Kamje 8 marsha +gjysem difrencjale 400 te medhej me reduktor para dhe mbrapa shasi dopjo rridode e madhe balestra 9 para 10 mrapa vinxh hiab me 2 dalje hidraulike dhe me linje pulti dhe linje kove motorr V6 turbointerkuler 6 goma te reja MICHELIN origjinale bateri te reja te sapovendosura makina eshte akull telefonata serjoze jo kurjoza
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3142
+355682067657

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione