Publikuar: Qer 22 2022 01:06

Sprinter 408

EUR

Publikuar: Qer 22 01:06
Shikime: 1845
Mercedes - Benz SPRINTER 408 CDI , vit 2001 , km/h 370223 ORIGINALE munsi verifikimi ku te doni ,vetshkarkuse ne 3 pozicjone , permasat e karroceris 310x190x35.., gomat 2 te parat 100% 4 mrapa 70% ,fener me levizje, Navigator, usb , dvd , aux, kart memorie, vaj filtra te sapo ndrruara , bater e te re sepo vendosur, letrat per nje vit, makina nuk ka tograf, gatshem per qdo dhoj provet e paisur me gjitha dokumtacjonin perkates , shum e shpejt dhe teper ekonimike
📞0685668667
❌cmimi 12000€ i diskutushem❌
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione