Publikuar: Maj 25 2018 02:41

Mercedes benz 711d

LEK

Publikuar: Maj 25 02:41
Shikime: 143
Shitet Mercedes benz 711d
Per arsyje mos perdorimi eshte ne gjendje te mir me dokumenta te prera .motorr 4 pistonsh diferenciali kamjo motorri 711 nuk ka asnje rrjellje vaji .brenda dhe jashti i mbajtur mire flm.cmimi i arsyshem .0682068010 Aleksander
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione