Publikuar: Korr 17 2022 08:14

Mercedes-Benz Sprinter 311 CDI

Publikuar: Korr 17 08:14
Shikime: 336
Mercedes-Benz Sprinter 311 CDI
Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
Viti i prodhimit:2008
Makina gjendet ne Prizren,Kosove
Per me shumë info na kontaktoni ne nr:
+383 49 391 437
Lt,Crafter,T5,T6,Iveco,Ford
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
336
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349391437

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione