Publikuar: Sht 30 2020 03:27

Okazionn!!!

LEK

Publikuar: Sht 30 03:27
Shikime: 196
Shitet kamioni 809 me dogan te paguar
Viti prodhimit 1994
Shum ekonomik
Behet vetshkarkues per shum pak lek se kazanin e ka gati
Me dy goma te ra dhe bateri te ra
Pak i perdorur ne shqupri
Makina esht perdorur vetem per pun vetiake
E shes per arsye mos perdorimi
Cemimi esht i pa diskutushem
Vetem telefonata serioze
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione