Publikuar: Qer 26 2022 01:44

Shitet furgoni ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

LEK

Publikuar: Qer 26 01:44
Shikime: 61
Viti: 1986 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 25 000 - 29 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Njoftim nga: Person fizik Komuna:Elbasan Ngjyra:E Bardhë Prodhuesi:Mercedes-Benz Modeli:250
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione