Publikuar: Qer 27 2022 05:51

Mercedes-Benz Sprinter 416 2.7 FRIGORIFER

EUR

Publikuar: Qer 27 05:51
Shikime: 1049
Shitet Mercedes-Benz Sprinter 416 me FRIGORIFER, te vitit 2006, me motorr 2.7 shum i fuqishem dhe ekonomik, me kamje automatike dhe jo robotike, me kondicioner, sedilja e shoferit si dhe ajo e pasagjerit jan me ajer, mbyllje qendrore me pult, goma te reja, cdo gje eshte funksionale, mjeti eshte i sapo ardhur nga italia, per cdo info

JO NDERRIM
0692970747
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione